Laatst ging ons zoontje naar de UK. Wij hadden van tevoren uitgezocht of de UK nog wel onder de bel-/internetbundel zou vallen. Dat was zo, dus geen probleem dachten we.
Totdat we nu ineens zagen dat er kosten gemaakt zijn voor Zone 4/satelliet. Na een zoektocht kunnen vinden dat dit kan gebeuren tijdens een boottocht. Godzijdank heeft ie slechts enkele MBs gebruikt, dus de schade was te overzien. Maar toch vraag ik me af WAAROM dit niet in de settings kan worden aangepast zodat je NOOIT buiten de bundel kunt gaan. Hopen jullie dan dat mensen het vergeten/niet door hebben en daardoor tot enorme kosten komen?
Ik vond een topic van 2 jaar geleden, waar gezegd werd ‘gaan we bespreken/op het change board zetten’. Inmiddels zijn we 2 jaar verder en kan het dus blijkbaar nog steeds niet (ik heb in ieder geval niets kunnen vinden, alleen ‘internet/bellen in buitenland’ aan/uit zetten.
Een setting ‘Alleen zone 1’ zou al een uitkomst zijn voor velen lijkt me.
Moderator: Titel aangepast voor betere vindbaarheid.