Gisteravond mijn nieuwe simyo simkaart in mijn telefoon gedaan om 22:00uur, en gelijk om 22:03uur een smsje van 0,25 naar het verenigd koningkrijk gepleegd buiten mijn bundel volgens Simyo???
Wat een onzin, ik heb het eerste smsje pas vandaag verzonden en wel naar mijn vrouw (in Nederland wel te verstaan)
Iemand *hier ervaring mee*, want anders ben ik het eind van deze maand weer vertrokken bij Simyo als het zo moet!!!
Beantwoord
Raar sms'je verenigd koningkrijk?
Beste antwoord door Alex
Welkom op het forum Gerrit,
Waarschijnlijk maak je gebruik van een Iphone en is de sms verzonden naar +447786205094. Zou je dit kunnen bevestigen? Het verstuurde smsje is een activatie sms voor Facetime. Dit doet de Iphone automatisch en is toestel gerelateerd. Hier kan Simyo helaas niets aan doen.
Klik hier als je niet zeker weet wat Facetime is. Voor uitleg over de kosten en het activatienummer klik je hier.
Groetjes,
Alex
Bekijk originele reactieWaarschijnlijk maak je gebruik van een Iphone en is de sms verzonden naar +447786205094. Zou je dit kunnen bevestigen? Het verstuurde smsje is een activatie sms voor Facetime. Dit doet de Iphone automatisch en is toestel gerelateerd. Hier kan Simyo helaas niets aan doen.
Klik hier als je niet zeker weet wat Facetime is. Voor uitleg over de kosten en het activatienummer klik je hier.
Groetjes,
Alex
Reageer
Meld je aan
Heb je al een account? Inloggen
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.