Veel dataverbruik bij beide nummers ik zou binnen 14 dagen 40 gb en 12gb verbruikt hebben. Nog nooit gehad. Degene met 12gb verbruikte nooit meer als 1.gb. alles op de forums gelezen maar dit ruikt gewoon naar de misdaad.
Hoge kosten door verbruik buiten de internet bundel. Waar ligt dit aan?
Beste antwoord door Seren
Hoi
Bedankt voor je bericht. Ik kan heel goed begrijpen dat het vervelend is dat er hoge kosten zijn gemaakt. Toch wil ik er wel op wijzen dat het belangrijk is dat wij met zijn allen respectvol naar elkaar toe zijn zodat het forum een veilige en fijne omgeving blijft. Hierbij nogmaals de de Simyo-community huisregels.
Goed, uit je topic kan ik begrijpen dat er hoge kosten zijn gemaakt door het verbruik van internet buiten de bundel. Dit is gebeurt op zowel jouw toestel als die van jouw moeder. Wij kunnen niet inzien waar deze MB's aan zijn verbruikt. Als je een Android hebt kun je zoals
Bij Simyo hebben wij geen dataplafond, hier zijn wij erg transparant over. Overigens ga je hier ook akkoord mee bij het afsluiten van je abonnement. Omdat wij geen dataplafond hebben sturen wij wel altijd twee waarschuwing sms'jes bij 80 en 100% verbruik van de bundel. In deze sms'jes informeren wij over het buiten bundel tarief en adviseren wij om je internet uit te zetten om hoge kosten te voorkomen. Het is heel plat gezegd aan de klant om actie te ondernemen om hoge kosten te voorkomen. Heb je deze sms'jes gezien?
Ik wil graag samen met je kijken naar een oplossing. Hiervoor wil ik je vragen om mij een privé bericht te sturen met jouw gegevens en die van jouw moeder. Ik zal dan kijken op de aansluitingen en kijken wat ik voor je kan betekenen.
Tot slot wil ik iedereen bedanken die in dit topic informatie en tips heeft gegeven aan
Groetjes,
Seren
Meld je aan
Heb je al een account? Inloggen
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.