Skip to main content

.

Ik ben met mijn nieuw iphone en mijn oude SIM kaart in Duitsland geweest.Tot de grens met Duitsland perfecte dekking langs de A12. Zodra ik in Duitsland op de A3 ben gaan rijden geen internet, of slechts EDGE. Ligt dat aan de slechte dekking met 5g in Duitsland, of aan de leeftijd van de SIM kaart.

Mijn vrouw heeft een drie jaar oude iphone een ook zo een oude SIM kaart en het was hetzelfde verhaal.

 

Soms bracht het toestel nieuw opstarten verbetering. Wie kan het uitleggen?

Beste ​@HansA vaak geeft het verbetering als je handmatig een buitenlandse provider kiest i.p.v. automatisch.

De ene provider heeft een betere dekking dan de andere.

 


@HansA Als je een nieuwere iPhone hebt is de kans groot dat je een eSIM kunt gebruiken zeker als het een van de nieuwere generatie iPhones is. Deze zijn betrouwbaarder, zeker op de langere termijn, dan ouderwetse simkaartjes. Misschien verbetert een eSIM de verbinding met het netwerk. Ik weet niet precies wanneer iPhones eSIMS zijn gaan ondersteunen, dus of je vrouw een eSIM kan gebruiken moeten jullie even checken. Het overschakelen op een eSIM bij Simyo is gratis.


Gezien beide telefoon toestellen in NL perfect werken zal het aan de dekking van de providers liggen. Tot Emmerich is er nog NL dekking, dan eerst voor een paar minuten geen dekking, en dan begint de steentijd met Edge. Dus de hardware simkaart doet het wel.


Hi ​@HansA,

Bedankt voor je bericht. Wat onhandig dat je internet niet werkt in Duitsland!

Ik heb zojuist een reset uitgevoerd op je internetoptie, dit zou verbetering kunnen opleveren. Het is belangrijk dat je je telefoon helemaal uitzet voor 15 minuten zodra je dit leest. Ik hoor graag van je of dit heeft geholpen.

Super bedankt voor jullie hulp en tips! ​@JanD en ​@Scotsman 🙂

Groetjes,
Roeqajja


Ik ben weer in Duitsland geweest. Het werkt weer zoals vroeger. Bedankt voor de hulp.


Hi ​@HansA,

Bedankt voor de update.

Wat fijn om te horen dat het is opgelost! Geen dank hoor. 🙂

Groetjes,
Roeqajja


Ik ben vandaag in Duitsland geweest en had daar geen internetverbinding. 

Mijn vrouw had wel verbinding. De instellingen zijn identiek.


Hi ​@Gulds00,

Bedankt voor je bericht. Wat onhandig dat je geen internetverbinding had in Duitsland!

Wij hebben een uitgebreid topic op ons forum met daarin tips wat je het beste kunt doen als je verbinding niet goed werkt in het buitenland.

Ik heb verder ook een reset uitgevoerd. Het is belangrijk om je telefoon voor 15 minuten uit te schakelen zodra je dit leest, dit is om de reset te voltooien. Zodra je weer in het buitenland bent kun je uit testen of je internetverbinding weer werkt. Ik hoor dan graag van je of dit verbetering heeft opgeleverd.

Groetjes,
Roeqajja


Reageer