Ik heb per abuis dataplafond aangeklikt in de app, en nu staat deze aan. Hoe zet ik deze weer uit? Want ik hoef hier geen melding van want ik ga niet over het aantal MB heen wat ik per maand heb. Nu heb ik al een email ontvangen dat dit in werking treedt volgende maand. Ik ben net nieuw bij Simyo… wist ik veel dat je dat niet ongedaan kunt maken. Ik wilde alleen kijken wat het in hield.
dataplafond per ongeluk ingeschakeld, kan ik dit terugdraaien?
Beste antwoord door Roeqajja
Hoi
Bedankt voor je bericht. Wat leuk om te horen dat je net klant bent bij Simyo! Ik help je hier graag mee verder.
Het is zo dat je bij Simyo niet standaard een dataplafond hebt. Dit wilt zeggen dat je nog steeds internet kan verbruiken zodra je databundel op is tegen een tarief van €0,15 cent per MB. Met een dataplafond kun je dus voorkomen dat je kosten maakt buiten je bundel zodra je internetbundel op is.
Zou je mij een privébericht kunnen sturen met je persoonlijke gegevens en je 06-nummer? Als je dataplafond nog niet in is gegaan, dan kunnen wij dit meestal nog terugdraaien. 😊
Bedankt voor je reactie
Groetjes,
Roeqajja
Reageer
Meld je aan
Heb je al een account? Inloggen
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.