Skip to main content

Winactie: Zet je Oranje modus aan en claim je sjaal! [GESLOTEN]

  • June 9, 2026
  • 7 reacties
  • 166 Bekeken
Seren
Community manager
Forum|alt.badge.img+7

Het WK is begonnen. Grote kans dat je het al hebt gemerkt: overal om je heen zie je oranje, hoor je voetbalpraat en groeit de spanning met de dag. Nederland komt samen op de bank, in de kroeg, of gewoon thuis voor de tv.

En eerlijk is eerlijk… daar worden wij bij Simyo ook enthousiast van. Daarom dachten we: dit moment laten we niet zomaar voorbijgaan. Tijd om de Oranje modus aan te zetten!

Een klein beetje extra van ons

Als dé oranje provider van Nederland willen we dit moment graag samen met jullie vieren. Daarom hebben we iets leuks voor onze klanten: een exclusieve “Oranje modus AAN” sjaal.

Meedoen?

Wil je ook zo’n sjaal ontvangen? Meld je dan aan via het aanmeldformulier op de Oranje modus pagina.

We geven ze weg zolang de voorraad strekt… en zoals je misschien al verwacht: op = op.

Wil je precies weten hoe de actie werkt? Dan vind je alle informatie en voorwaarden via deze link.

Zet die Oranje modus aan, leef mee en maak er iets moois van samen. 🧡

We zijn heel benieuwd: hoe beleven jullie dit WK? Laat het ons vooral weten in de reacties! 

 

7 reacties

Forum|alt.badge.img+7
  • Forum expert
  • June 9, 2026

De claim is gedaan. Ik ben benieuwd.

Ik zal de meeste wedstrijden gewoon thuis kijken, samen met mijn vrouw die niet van voetbal houdt.

De wedstrijd tegen Tunesië wordt lastig, Die begint om 01:00 in de nacht. Meestal val ik dan ergens in slaap.


Forum|alt.badge.img+7
  • Forum expert
  • June 13, 2026

Helaas, hij zal niet meer arriveren voor de eerste wedstrijd van Nederland.


Amy
Moderator
Forum|alt.badge.img+8
  • Moderator
  • June 15, 2026

@wimj12 Aah dat is inderdaad wel jammer! Hopelijk had je nog wat anders leuks oranje in huis 😊.

Wat vond je van de eerste wedstrijd van Nederland? Ik zelf ben niet zo een voetbal liefhebber maar vind het fanatieke van bijvoorbeeld mijn man en vader altijd leuk om te zien dus daar geniet ik dan maar van 😂.
 


  • Beginner
  • July 8, 2026

Heel leuk die sjaal maar gisteren pas binnen gekregen dus wel een beetje laat hé!
En doe een volgende keer ook sterkere plakrand voor de verpakking. Hij was nl. al open. De postbode verontschuldigde zich nog van ik heb niks gedaan hoor.


Ron H
Forum|alt.badge.img+6
  • Know-it-all
  • July 8, 2026

Lekker op tijd hopelijk plaatsen ze zich voor het EK van 2028!


Forum|alt.badge.img+7
  • Forum expert
  • July 8, 2026

Ik heb nog helemaal niets gehoord of gehad.

 


Seren
Community manager
Forum|alt.badge.img+7
  • auteur
  • Community manager
  • July 10, 2026

Hoi ​@Jos Oost en ​@wimj12,

Bedankt voor jullie reacties en feedback.

De verzending van de sjaals heeft helaas wat meer tijd gekost dan vooraf verwacht. Dit kwam onder andere doordat de sjaals niet als brievenbuspakket verstuurd konden worden en een deel van de zendingen retour kwam. 

@Jos Oost, bedankt voor het doorgeven van je ervaring met de verpakking. Dat nemen we zeker mee voor een volgende keer. Onze excuses voor het ongemak. 

@wimj12, jammer om te lezen dat je nog niets hebt ontvangen of gehoord. Door het grote aantal aanmeldingen hebben we ervoor gekozen om deelnemers die geen sjaal kregen niet persoonlijk een bericht te sturen. Dat hebben we vooraf ook aangegeven bij de aanvraag van de sjaal. We begrijpen dat dit niet voor iedereen ideaal is en nemen je feedback mee in de evaluatie. Zo kunnen we kijken hoe we dit een volgende keer beter kunnen aanpakken. 😊

Nogmaals bedankt voor jullie eerlijkheid en geduld!

Groet,
Seren