Skip to main content
Vraag

Waarom heb ik geen internet in Kroatië?

  • September 4, 2022
  • 6 reacties
  • 399 Bekeken

Ik heb in mijn Simyo bij instellingen internet in het buitenland aan staan, mijn mobiele data staat ook aan. Telefoon ook diverse verkeren uitgezet, maar nog steeds geen internet. 
wat te doen

Dit topic is gesloten. Je kunt geen reactie achterlaten.

6 reacties

Forum|alt.badge.img+7
  • Forum expert
  • September 4, 2022

Heb je sim only of prepaid?


  • auteur
  • Beginner
  • September 5, 2022

Sim only


  • September 5, 2022

@Cordoba  staat roaming aan? 


Amy
Forum|alt.badge.img+8
  • Moderator
  • September 5, 2022

Hoi @Cordoba,

Bedankt voor je bericht. Wat onhandig dat je geen internet hebt in het buitenland! Heb je geprobeerd om handmatig een netwerk te selecteren? Via de Toestelhulp kan je jouw toestel opzoeken en de stappen volgen om handmatig met een netwerk te verbinden. Mocht dit geen verbetering geven dan kan je de stappen volgen om het internet handmatig in te stellen (APN instellingen). 

Mocht je na deze stappen ook geen verbetering merken, dan wil ik graag een reset uitvoeren op je simkaart. Zou je mij hiervoor een privébericht kunnen sturen met jouw persoonlijke gegevens?

Groetjes,
Amy


  • auteur
  • Beginner
  • September 5, 2022

Gebeld met de klantenservice en een reder heeft geholpen


Amy
Forum|alt.badge.img+8
  • Moderator
  • September 6, 2022

Hoi @Cordoba,

Bedankt voor je bericht. Wat fijn dat het inmiddels is opgelost! Ik wens je nog een prettige dag verder 😊.

Groetjes,
Amy