Jolindebruijn schreef:
Hallo,
ik reis nu al 2 maanden in het buitenland (Azië). Ik heb tot het heden nog geen moment gehad dat mijn e-sim service had.
las dat je eens in de 3 maanden een sms moet sturen om je nummerbehoud te garanderen. Maar zonder service kan ik niks versturen. Hoe kan ik mijn nummer behoud garanderen en dat ik ook verificatie codes weer kan ontvangen op mijn NL nummer? Help?
Nummerbehoud is iets anders, dat speelt hier niet. Het probleem is dat de eSIM helemaal niets doet. Deed hij het wel in Nederland? Wat je kunt proberen is ergens een WiFi netwerk opzoeken, en de Mijn Simyo app installeren (als je die nog niet hebt), en vervolgens na inloggen checken of de “Bellen in en naar het buitenland” optie aan staat. Je kunt eventueel ook “Internetten in buitenland” aan zetten, maar wees daar voorzichtig mee want in Aziatische landen is het gebruik van mobiel internet een kostbare aangelegenheid!