Skip to main content
Vraag

Waarom heeft mijn dochter geen internet in het buitenland?

  • July 31, 2023
  • 4 reacties
  • 42 Bekeken

Dochter heeft geen internet in het buitenland, heel jullie hulp programma al geprobeerd maar zonder succes. Via whatsapp geen reactie en aan de telefoon heel druk 😵‍💫

4 reacties

Amy
Forum|alt.badge.img+8
  • Moderator
  • July 31, 2023

Hoi @Ingske82,

Bedankt voor je bericht. Goed dat je contact opneemt.

Wat balen dat je dochter geen internet heeft in het buitenland! Zou je mij een privébericht willen sturen met het 06-nummer en de persoonlijke gegevens van de aansluiting van je dochter? Dan kijk ik graag even mee. Ook ontvang ik graag welk type en model toestel ze gebruikt.

Groetjes,
Amy


  • auteur
  • Beginner
  • July 31, 2023

Bedankt Amy, maar is inmiddels geregeld. Wel half uur voor in de wacht moeten staan helaas. Krijgt ze 1000mb voor het ongemak. Maar die is morgen weer verlopen ivm nieuwe maand, dat is dan wel weer jammer 🙁


Amy
Forum|alt.badge.img+8
  • Moderator
  • July 31, 2023

Hoi @Ingske82,

Fijn dat het is opgelost! Het is inderdaad erg druk vandaag, excuses hiervoor! 

Dat is jammer dat de 1000 MB morgen alweer verloopt. Je kan mij morgen alsnog een privébericht sturen met de persoonlijke gegevens, dan zet ik nog een keertje 1000 MB voor haar klaar 😊.

Groetjes,
Amy


  • auteur
  • Beginner
  • July 31, 2023

Ok, Amy dat is fijn. Stuur ik je morgen een berichtje. Mvg Inge