Ik ben niet geblokkeerd in de telefoon van hem. Ergens heb ik gelezen dat dit softswitch kan zijn, kan dit kloppen? En wat houdt het dan in?
Hoe is dit probleem te verhelpen?
Beste antwoord door Caspar
Welkom op 't forum :)
Wat vervelend dat je één persoon niet kunt bellen. Goed van je dat je al hebt gecheckt of je geblokkeerd bent in zijn telefoon.
Het kan zijn dat je hem als contact niet goed hebt opgeslagen in je telefoon. Heb je al eens geprobeerd om hem te bellen door het nummer in te typen in plaats van hem als contact aan te klikken.
Een softswitch ben ik niet bekend mee. Wat bedoel je hier precies mee? Kan je een bepaalde link meesturen waar hier meer over staat? Ik zie in ieder geval dat je niet bent geblokkeerd of iets dergelijks en dat alles goed staat. Ik heb voor de zekerheid toch even je aansluiting gereset. Hiermee worden alle instellingen opnieuw aangemeld op het netwerk. Doe even je toestel uit en aan om de reset te voltooien.
Laat je me weten of het heeft geholpen?
Groetjes,
Caspar